Náš den

Od roku 2015 má škola svůj závazný a povinný školní vzdělávací dokument dle RVP PV s názvem ,,Barevný rok se sluníčkem''. onogram našeho dne

K pravidelným vycházkám je během celého roku využíváno blízké i vzdálenější okolí mateřské školy. Naše obec nabízí svou polohou i udržovaným prostředím nepřeberné náměty k výchovně vzdělávací činnosti. Při vycházkách je možno sledovat přírodu a její změny, jak v zahradách u domů, v lesoparku u řeky Labe, nebo v lese za obcí. Děti mohou pozorovat různé druhy dopravy - silniční podél řeky, železniční - vlakové nádraží je uprostřed obce a rovněž často jezdíme s dětmi vlakem na mimoškolní akce, lodní dopravu po řece Labi.

Přejeme si, aby naše mateřská škola byla cílem šťastného dětství, kam se děti a také jejich rodiče rádi vrací. Je zde prostor pro uplatnění každého jednotlivce a všichni se cítí dobře a bezpečně.

Otevření mateřské školy

Uzavření mateřské školy

6.30 - 8.00

8.00 - 9.45