Personální a pedagogické zajištění

Ředitelka školy: Bc. Gabriela Váchová

• vystudovala SPGŠ v Ústí v oboru pedagog pro předškolní a mimoškolní vzdělávání
  • vystudovala univerzitu J.E. Purkyně v oboru Učitelství pro mateřské školy (Bc.)
  • absolvovala řadu vzdělávacích kurzů ( např.: respektovat a být respektován, formativní hodnocení, výtvarné i hudební kurzy, akreditovaný kurz hudba v dětské józe, jóga pro děti, hry v dětské józe a kurz logopedického prevence)
  • ve volném čase nejraději tráví čas v přírodě a to aktivně jízdou na kole, lyžích a běžkách, miluje plavání i ve studené vodě
  • k dětem přistupuje individuálně s prvky alternativní výchovy
  • je maminkou třech děti

"Když jsi ochotný růst, rozvíjet se a učit se, život ti dá vždy mnohem víc příležitostí než tomu, kdo se bojí žít a jít kupředu."

Učitelka a asistent pedagoga: Eliška Jelínková

• vystudovala Střední školu AGC a.s. Teplice, obor předškolní a mimoškolní pedagogika - učitel MŠ a vychovatel
  • absolvovala akreditované vzdělávací kurzy, a to asistent pedagoga, chůva do zahájení předškolní docházky, pracovník v sociálních službách a vzdělávací program matematická pregramotnost u předškolního vzdělávání
  • ve volném čase chodí nejraději na procházky s pejskem a jezdí ráda na kole nebo koloběžce
  • je k dětem spravedlivá, vlídná a zároveň v mezích přísná
  • je maminkou třech dětí

,,Život je možné prožívat jen směrem vpřed a chápat jen směrem vzad."

Školnice: Michaela Vondráková

• vystudovala obor servírka
  • je nekonfliktní, přátelská, klidná
  • ráda čte, jezdí s dětmi na kole
  • ráda sleduje komediální, ale i romantické filmy a seriály
  • relaxuje při malování

,,Chytrý člověk vyřeší problém, moudrý člověk se mu vyhne."

Kuchařka a vedoucí stravovny: Světlana Košnerová

• vystudovala v oboru  kuchař/číšník v Děčíně
  • většinou má tichou povahu, ale se svými přáteli si dokáže povídat téměř o všem a je velmi obětavá, spolehlivá a velice trpělivá
  • ve vaření se ochotně přizpůsobí všem našim potřebám (vegetariánská a veganská strava, speciální diety...) a někdy dokonce i našim všem možným výmyslům - DĚKUJEME!
  • miluje přírodu, ráda jezdí na kole a cestuje se svoji rodinou

"Jsou dny kdy se nesnáším, ale většinou převažují dny, kdy se mám ráda taková jaká jsem a nic bych na sobě neměnila."

Naším cílem je, aby se děti naučily žít ve skupině svých vrstevníků, aby poznaly sílu kamarádství a pocit, že patří tam, kde ho mají všichni rádi. Naší prioritou je podávání dostatečného množství informací, mít stále otevřené dveře, pořádat společné akce, vzájemně komunikovat a vtahovat rodiče do předškolního vzdělávání a chodu naší mateřské školy.

Ekonomka školy: Ing. Irena Němečková

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Ing. Tomáš Sazeček, email: tomas.sazecek@sms-sluzby.cz, mobil: 739 587 712