Uzavření MŠ

Vytvořeno: úterý 13. červenec 2021 9:40

V období července a srpna je Mateřská škola Dolní Zálezly uzavřena od 12.7.2021 do 20.8.2021

Od pondělí 23.8.2021 je opět normální provz.

Bc. Gabriela Bártová

ředitelka mateřské školy

Zápis do MŠ

Vytvořeno: pondělí 3. kvě 2021 10:24

Nově, přihláška do MŠ musí být opět potvrzena od lékaře - nestačí čestné prohlášení rodičů, že dítě je řádně očkováno.

Opatření k zápisům do MŠ pro školní rok 2021/2022

Vytvořeno: pátek 17. duben 2020 12:05

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2021/2022

Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu dle školského zákona, tedy v období od 2. května 2021 do 16. května 2021, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Podání žádosti o přijetí

Podepsané a vyplněné žádosti o přijetí k zápisu do mateřské školy je možné doručit, společně s čestným prohlášením o provedeném očkování a kopií očkovacího průkazu (čestné prohlášení o provedeném očkování se netýká dětí s povinností předškolního vzdělávání),
do MŠ pouze tímto způsobem:

1) Elektronicky (datová schránka, e-mail) nebo poštou.

Vytištěnou a podepsanou žádost (oba rodiče), včetně čestného prohlášení o provedeném očkování a kopie očkovacího průkazu, je možné oskenovat a poslat do MŠ elektronicky (např. datová schránka ID scwkqtv, e-mail i bez elektronického podpisu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo poštou na adresu: Rudé Armády č. 106, 403 01, Dolní Zálezly do 16.5.2021.
Doporučuji rodičům, aby si ověřili telefonicky, že MŠ žádost obdržela.
Žádost o přijetí dítěte do MŠ.pdf - ke stažení zde
Čestné prohlášení očkování.pdf - ke stažení zde

2) Osobně – vhodit vyplněné a podepsané formuláře v obálce nebo v deskách do označené schránky MŠ Dolní Zálezly ve dnech 2.5.2021 – 16.5.2021.

V případě, že rodič nemá možnost tisku žádosti a její následné odeslání elektronickou cestou, lze při minimalizaci přímého kontaktu osob žádost a čestné prohlášení o provedeném očkování výjimečně vyplnit přímo v MŠ, a to od 2.5.2021 na základě telefonicky smluvené schůzky s paní ředitelkou v MŠ. Zákonný zástupce je povinen předložit očkovací průkaz dítěte.

Doložení rodného listu dítěte, dokladu totožnosti rodiče nebo jiné chybějící údaje lze řešit po dohodě s rodiči i dodatečně. S případnými nejasnostmi nebo dotazy se můžete obrátit na tel. 777 854 284 Bc. Váchová Gabriela – ředitelka mateřské školy.

I. Fáze otevření MŠ

Vytvořeno: pondělí 29. březen 2021 14:22

Plánované otevření mateřských škol, přibližně od 12.4.2021.

V I. fázy bude MŠ k dispozici pouze pro děti s povinnou předškolní docházkou.

Podmínky: - povinné nošení obličejové masky splňující standardy MO MZd.

- povinné neinvazivní testování (2x antigenní test týdně + 1x PCR test týdně), dohromady tedy 3x v týdnu testování dítěte.

Prosím všechny zákonné zástupce, aby mi napsali, zda se jejich dítě bude vzdělávat prezenčně - docházet do MŠ.

Můžete napsat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napiště: Prezenční vzdělávání.

Školní stravování bude možné pro všechny děti, i pro děti, které navštěvovat školku prezenčně nemohou. Kdo bude mít o stravování dětí zájem, musí mít k dispozici
2x podepsaný jídlonosič (vždy na výměnu). Potebujeme písemné objednání stravování vždy na celý týden dopředu, a to nejpozději do čtvrtka, do 8 hodin pro následující týden. Můžete napsat na mobil MŠ nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište: Stravování.

S přáním lepších dnů

Bc. Gabriela Váchová

Upozornění pro rodiče předškoláků

Vytvořeno: sobota 21. březen 2020 17:04

Ministerstvo školství nařídilo ve svém opatření v souvislosti se situací  kolem koronaviru, že budou zápisy dětí do základních škol probíhat bez přítomnosti dětí. Zápisy proběhnou podle plánovaného harmonogramu v období od 1. dubna do 30. dubna 2020. Školy by také měly upřednostnit podání přihlášky tak, aby do školy nemuseli chodit ani rodiče, tedy prostřednictvím datové schránky, e-mailu či elektronicky.