I. Fáze otevření MŠ

Vytvořeno: pondělí 29. březen 2021 14:22

Plánované otevření mateřských škol, přibližně od 12.4.2021.

V I. fázy bude MŠ k dispozici pouze pro děti s povinnou předškolní docházkou.

Podmínky: - povinné nošení obličejové masky splňující standardy MO MZd.

- povinné neinvazivní testování (2x antigenní test týdně + 1x PCR test týdně), dohromady tedy 3x v týdnu testování dítěte.

Prosím všechny zákonné zástupce, aby mi napsali, zda se jejich dítě bude vzdělávat prezenčně - docházet do MŠ.

Můžete napsat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napiště: Prezenční vzdělávání.

Školní stravování bude možné pro všechny děti, i pro děti, které navštěvovat školku prezenčně nemohou. Kdo bude mít o stravování dětí zájem, musí mít k dispozici
2x podepsaný jídlonosič (vždy na výměnu). Potebujeme písemné objednání stravování vždy na celý týden dopředu, a to nejpozději do čtvrtka, do 8 hodin pro následující týden. Můžete napsat na mobil MŠ nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu napište: Stravování.

S přáním lepších dnů

Bc. Gabriela Váchová